У сучасному світі найприбутковішим способом вкладення грошових коштів є інвестування в будівництво комерційних об’єктів. Величезна кількість інвесторів і компаній у всіх регіонах нашої країни зацікавлена в зведенні комерційних будівель, які через деякий час зможуть принести їм досить великий прибуток. Такі будівлі можна використовувати як за прямим призначенням, так і здаючи площі в оренду.

Серед відмінних рис, властивих сучасного каркасного будівництва комерційної нерухомості, слід відзначити високий рівень функціональності, унікальний інтер’єр і архітектурне оформлення будівель, а також застосування ефективних систем, використовуваних для створення і підтримки в приміщенні комфортного мікроклімату.

Дуже часто зведення комерційних об’єктів супроводжується одночасною організацією автономних і аварійних систем життєзабезпечення, що дозволяють ефективно експлуатувати приміщення в будь-яких ситуаціях. Наприклад, дуже високі вимоги до систем кондиціонування та пожежної безпеки пред’являються при будівництві сучасних торгових центрів. Варто відзначити, що будівництво торгових центрів в принципі має масу відмінних рис. Це пов’язано з тим, що відвідуваність торгових центрів набагато більше, ніж у офісних приміщень. Тому, при зведенні подібних об’єктів слід продумати все до дрібниць.

Фахівці, що працюють в нашій компанії, знають, що будівництво комерційних об’єктів – це досить складне завдання, яке вимагає врахування ряду факторів. Дуже важливо при будівництві об’єктів грамотно підібрати матеріали і використовувані технології. Тільки при дотриманні всіх необхідних норм і правил можна домогтися максимального рівня якості.

Де замовити реконструкцію будівель і споруд

Компанія «Білдінг Дісіжен» пропонує послуги з реконструкції будівель і споруд в Україні. Великий досвід робіт і кваліфікований штат фахівців дозволяє якісно виконувати комплексні завдання різного масштабу під ключ building-d.com.

Роботи з реконструкції будівель і споруд, як правило, проводяться в наступній послідовності.

1. Передпроектна підготовка: збір інформації, планування виконання робіт, складання технічного завдання.

2. Обстеження будівель при реконструкції, їх підстав.

3. Підготовка та узгодження проекту відповідно до технічного завдання, формування виконавчої та кошторисної документації.

4. Виконання безпосередніх робіт з реконструкції.

5. Здача в експлуатацію і пусконалагоджувальні роботи, якщо мова йде про об’єкт виробничого призначення.

6. Кожен етап має особливості, що залежать від призначення об’єкта, його конструктивних відмінностей і побажань замовника.

Проектування ангарів та складiв

Наша компанія являє собою команду професіоналів, яка надає послуги з проектування складів в Києві і області.

Розробляємо пакет документів, а саме:

  • Документи матеріально-технічного постачання;
  • Креслення для пристрою фундаменту;
  • Розрахунки міцності матеріалів і конструкцій;
  • Монтажне креслення.