Оздоблювальні роботи

Оздоблювальні роботи можуть бути фінальним етапом капітального ремонту або потрібно, коли інтер’єр давно не оновлювали, необхідно усунути наслідки затоплення, поміняти призначення приміщення. Від їхньої якості залежить функціональність кімнати, відповідність інтер’єру дизайн-проекту.

Компанія Remont-pro.com.ua виконує укладання ламінату, плитки, паркету, влаштування стель, встановлення дверей, поклейку шпалер , фарбування, штукатурка стін, інші види оздоблення в Україна. На об’єктах працюють фахівці з досвідом від 5 років. Ми купуємо будматеріали у постачальників за оптовими цінами.

Оздоблення приміщень під ключ в Україні

Оздоблювальні роботи поділяються на чернові та чистові. У першому випадку з поверхонь видаляються всі дефекти, виконується штукатурка, шпаклювання стін, вирівнювання підлоги, монтується електрика, сантехніка. На чистовому етапі настилається статеве покриття, влаштовуються стелі, здійснюється фінішне оздоблення стін (плиткою, шпалерами, фарбою, декоративною штукатуркою). Майстри Remont-pro.com.ua виконувати все це під ключ:

  • порекомендуємо будматеріали, розрахуємо кількість, закупимо у постачальника;
  • оцінимо обсяг, складемо кошторис;
  • виконаємо всі закладені в кошторис послуги, дамо гарантію;
  • складемо рекомендації щодо догляду, прибирання.

Внутрішнє оздоблення квартир, будинків, офісів, комерційних об’єктів – наш профіль. Викличте майстра, щоб він на місці оцінив обсяг робіт і розрахував кошторис з урахуванням ваших побажань.