Про компанію

У компанії «remont-pro.com.ua» Ви зможете замовити преміальний високоякісний ремонт Вашої квартири під ключ. Всі роботи проводяться на високому професійному рівні досвідченими фахівцями, які мають необхідну кваліфікацію, значний трудовий стаж та бездоганну репутацію. При ремонті квартири будуть використовуватися виключно якісні сучасні оздоблювальні матеріали, які прослужать довгі роки. Фахівці нашої компанії – це люди з відповідною освітою, які знають усі тонкощі та нюанси своєї професії. Усі оздоблювальні роботи виконуються у суворій відповідності ГОСТ, і технологічним картам – це є запорукою якісного результату.

ЧОМУ РЕМОНТ КВАРТИРИ ЗАМОВЛЯЮТЬ У НАС?

Ремонт квартири – це не розкіш, а потреба. З одного боку – це витівка захоплююча та досить цікава, з іншого боку – це завдання складне та витратне у фінансовому плані.

З чого починати ремонт – цікавляться багато власників квартир. І недарма. В основному, позитивні емоції до майбутнього заняття мають щасливі власники своєї першої отриманої або купленої квартири. А ті, хто вже зустрічався з ремонтними роботами у квартирі, розуміють, скільки турбот і суєти вони доставляють, і яку кількість часу та сил потрібно буде докласти для досягнення бажаного результату.

Ремонт квартири можна поділити на поверхневий та повний, він може поширюватися як на все житло, так і на його кімнати окремо.

Розрізняють такі види ремонту квартир: косметичний, капітальний, сучасний, елітний, євроремонт. Кожна версія ремонту має на увазі свої вимоги та етапи ремонтних робіт. Виберіть варіант, який підійде саме Вашій квартирі.

Косметичний ремонт передбачає, в основному, зміну старого оздоблення в кімнаті або оздоблення по всій квартирі. Проводячи демонтаж старих покриттів, можливо, виникне потреба в корекції кутів або поверхонь квартири. Організацію поверхонь для нового оздоблення називають однією з найважливіших функцій. І якими б дорогими не виявилися придбані для ремонту шпалери, плитка, фарба або покриття для підлоги, якщо їх покласти, розмістити або нанести на помітно нерівні поверхні, бажаного результату від обробки Ви не отримаєте. Отже, без згладжування поверхонь Ви не обійдетеся.

Капітальний ремонт, переважно, планують у новобудові, або замовники хочуть перепланування квартири, тобто. абсолютна зміна усієї квартири. Обсяг робіт залежить від того, які дії плануються виконати у квартирі, а саме:

  • Планування. Цей момент включають знесення або монтаж перегородок, об’єднання кімнат або навпаки – їх розподіл, перенесення або збільшення дверних отворів. При будь-якій з вищесказаних дій необхідна безумовна консультація професіонала, який визначає, чи можлива така дія чи ні. Адже всі операції з ремонту, пов’язані зі знесенням або влаштуванням стін у багатоповерхівці, повинні бути затверджені спеціальною організацією, експертами. .
  • Підведення додаткового освітлення.
  • Оздоблювальні роботи поверхонь, тобто. стін, підлоги, стелі.

Капітальний ремонт у квартирі — процедура довга, її неможливо виконати за кілька днів чи тижнів. Швидше за все, доведеться робити по черзі ремонт у кожній кімнаті. А загалом, під час капітального ремонту краще пожити в іншому місці.

Сучасний ремонт квартири говорить сам за себе. Він включає наявність сучасних, актуальних оздоблювальних матеріалів, максимально зручних меблів, функціональних предметів в дизайні, сучасного освітлення і багато іншого. Саме те, що потрібне для життя нинішній людині. Те, що чудово впишеться в сучасний інтер’єр.

Євроремонт – це вид ремонту, який виконаний професійно. У його процесі використовують екологічно чисті, безпечні матеріали, що відповідають нинішнім стандартам та моді. Для євроремонту застосовують новітні технології, високу якість матеріалів та сучасне обладнання. Усі роботи здійснюються на європейському рівні відповідно до міжнародних стандартів.

Елітний ремонт квартир має на увазі ремонт, виконаний на найвищому рівні. Адже витонченість і блиск, що оточують Вас, вплинуть на настрій і емоції. А якщо ремонт зробити старанно і з душею, він радуватиме Вас та Вашу родину протягом тривалого часу. Елітний ремонт – це використання ексклюзивних та недешевих матеріалів відмінної якості, це новітні технології та найсуворіше дотримання всіх правил і норм. Усі необхідні роботи мають бути виконані з неперевершеними вміннями та величезним досвідом.

Який ремонт Ви хочете бачити у своїй квартирі? Що в ній потрібно змінити? Вирішувати вам. Наше завдання – допомогти Вам правильно втілити Ваші ідеї та побажання в реальність, дати Вам можливість в’їхати до квартири одразу ж після проведеного ремонту, та ні про що не турбуватися під час проведення компанією «remont-pro.com.ua» ремонтних робіт.

Будь-який вид ремонту квартири необхідно ретельно спланувати та обміркувати, а також розробити якісний дизайн-проект. Скористайтеся послугами компанії «remont-pro.com.ua», отримайте повний спектр послуг по ремонту у своїй квартирі. Ми якісно проведемо ремонт Вашої квартири за вигідною ціною. Якщо в ремонті хочете уникнути помилок, довірте його професіоналам!