Ремонт квартир під ключ

Будівельна компанія Remont-pro.com.ua виконує ремонт квартир під ключ. Ми працюємо в Києві та Україні. Проектувальники, дизайнери, інженери та будівельники у штаті, прямі контакти з постачальниками будматеріалів, досвід ремонтних робіт понад 10 років дозволяють нам встановлювати низькі ціни, давати гарантії на результат робіт до 3 років.

У комплекс робіт входять проектування розведення електрики, заміна сантехнічних труб, оновлення покриття для підлоги, декоративне оздоблення кімнат, нежитлових приміщень, інші заходи. Ми погодимо весь обсяг до підписання договору та самі закупимо потрібні матеріали. Від вас буде потрібно лише прийняти результат.

Ремонт за видами квартир

Вторинне житло це квартири в будинках, збудованих понад 5 років тому. Будинок вже дав усадку, сюрпризів при обробці не буде.

Косметичний ремонт проводять, щоб привести квартиру в порядок, наприклад, перед продажем або здаванням в оренду. Якщо стан в цілому є задовільний, то можна обмежитися усуненням проблем в окремих кімнатах — замінити ламінат або натягнути нову стелю.

Складний дизайнерський інтер’єр часто вимагає перепланування. У цій ситуації всі питання щодо підготовки проекту і його узгодження ми повністю візьмемо на себе.

Азасоби 3D-візуалізації наочно продемонструю вам, як виглядатиме приміщення після ремонту.

Ремонт окремих кімнат

У своїй роботі співробітники Remont-pro.com.ua орієнтовані на максимальне задоволення потреб клієнтів, оскільки найкраща реклама наших послуг — це кількість задоволених споживачів, готових дати позитивні характеристики нашого сервісу своїм друзям і колегам по роботі.

На початковому етапі співпраці спеціаліст компанії Remont-pro.com.ua складе повний кошторис запланованих робіт. Переваги такого підходу в тому, що клієнт буде зорієнтований в майбутніх витратах і зможе заздалегідь розрахувати наявний бюджет для реалізації своїх побажань.

Після оголошення попереднього цінового діапазону робіт, виникає питання про придбання та доставку матеріалів. У компанії Remont-pro.com.ua ремонт та обробка квартири «під ключ» припускають закупівлю будівельних матеріалів виконавцем. Ви можете відмовитися від цієї послуги і придбати весь перелік товарів самостійно. Однак наявні у нас прямі контакти з дистриб’юторами дозволять закупити будматеріали за оптовими цінами, які значно нижчі від вартості аналогічних товарів в роздрібних мережах. Таким чином, це дозволить заощадити частину коштів і підсумкові витрати на ремонт квартири скоротяться.

Якщо ви з яких-небудь причин не впевнені, варто довіряти такий важливий захід комусь, крім себе, запросіть майстра на будинок. Наш кваліфікований співробітник зможе грамотно відповісти на всі цікаві питання, підіб’є кошторис проекту, оголосить терміни ремонту. Після цього ви зрозумієте, що ремонт квартир недорого і швидко це зовсім не захмарні мрії, а сучасні реалії. Виклик фахівця з ремонту квартир на будинку є безкоштовним і ні до чого вас не зобов’язує.

Для отримання консультативної допомоги, ви можете зв’язатися з нами по або скористатися формою зворотного зв’язку.

Всупереч усталеній думці, ремонт квартир у Києві, довірений професіоналам, зовсім не VIP-сервіс, який доступний лише заможним верствам населення. В силу ряду факторів спеціалізована компанія допоможе заощадити замовникам 10-20% від загальної вартості проекту.

Ми гарантуємо сумлінне обслуговування та персональний підхід до кожного. На сторінках нашого сайту ви знайдете опис порядку та особливостей виконання послуг, зможете розрахувати вартість ремонту та ознайомитися з прайс-листом на окремі види робіт.