Ремонт окремих кімнат

У різних кімнатах будинку, квартири інтер’єр відрізняється, допомагаючи вирішувати різні завдання. У дитячій потрібно створити спокійну атмосферу, в вітальні – розважальну, на кухні – затишну, в спальні – розслаблюючу. Якщо потрібно поміняти функціональність приміщення, прибрати наслідки затоплення або іншої неприємної ситуації, відремонтувати квартиру, але не вдається переїхати на час робіт, замовте в компанії Remont-pro.com.ua ремонт окремої кімнати в квартирі. Наші майстри швидко відремонтують вітальню, спальню, дитячу або кухню, використовуючи сертифіковані матеріали та сучасні технології. Дизайнери розроблять дизайн-проект.

Ремонт кімнат під ключ

Якщо ви хочете ремонтувати будинок поетапно, ми допоможемо вам його оновити. Майстри врахують усі ваші вимоги до обробки, особливості комунікацій, функціональність, можливості використання матеріалів.

Ми ремонтуємо кімнати капітально або робимо «косметику». Можемо виконати ремонтні роботи під ключ, комплексно з заміною електропроводки, комунікацій, віконних систем, підлогових покриттів, з установкою стель, розробкою індивідуального дизайн-проекту. Наша компанія гарантує високу якість послуг, обслуговує об’єкт за гарантією до 3 років.

5 причин замовити ремонт окремої кімнати у нас

  • Працюємо строго по зрозумілому розрахованому кошторису.
  • Даємо гарантію на роботи 3 роки.
  • Приймаємо оплату поетапно.
  • Оформляємо офіційний договір.
  • Якісно ремонтуємо будь-які об’єкти — досвід понад 10 років.

Щоб отримати предметну консультацію, оцінити масштаб, складність та вартість ремонтних робіт, викликайте майстра. Він оцінить терміни, суму замовлення. Ви можете вивчити на нашому сайті приклади готових проектів, відгуки клієнтів і залишити заявку на ремонт кімнати у формі зворотного зв’язку.